Marvel 2Bd Apartment In Modern Villa With Cozy Terrace

  • 100 m²
  • 2 slaapkamers
  • 1 badkamer

Marvel 2Bd Apartment In Modern Villa With Cozy Terrace Praag van 100 m² is een geweldige verblijfsplaats in de wijk Prague 13 van Praag op 7 km afstand van het Spoorwegmuseum. Dit appartement heeft voldoende ruimte voor het ontvangen van 6 personen in 2 slaapkamers.

Het appartement biedt 1 badkamer aan. Bovendien zijn er ook een haardroger en handdoeken.

Deze accommodatie is tevens voorzien van een complete keuken.

Het appartement, gelegen binnen 15 minuten met de auto van het Klooster van Strahov, biedt een makkelijke toegang tot de Petřínheuvel, geplaatst binnen ongeveer 20 minuten met de auto. Marvel 2Bd Apartment In Modern Villa With Cozy Terrace is gesitueerd in de oude wijk van Praag. De accommodatie is op 450 meter afstand van Bily Beranek bushalte en op 10 km afstand van Centraal van Praag treinstation.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Marvel 2Bd Apartment In Modern Villa With Cozy Terrace Praag
British Quarter Apartments
Mobiele prijsaanbieding

British Quarter Apartments

9.1
Schitterend 69 beoordelingen
1.2 km van de accommodatie
USD 117 USD 105
per nacht
My Mozartova
Mobiele prijsaanbieding

My Mozartova

1.3 km van de accommodatie
USD 108 USD 97
per nacht
Beta Home - Free Garage, Air Condition, Garden, At Metro, 2Nd Parking On Request
Mobiele prijsaanbieding

Beta Home - Free Garage, Air Condition, Garden, At Metro, 2Nd Parking On Request

10
Voortreffelijk 78 beoordelingen
1.7 km van de accommodatie
USD 100 USD 90
per nacht
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Luchthaven Václav Havel Praag
    14 km

    Treinstations

    Praha - Smíchov
    8 km

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    Accommodatie diensten

    • Bagageopslag

    Voor kinderen

    • Ledikanten/ Babybedden

    Recreatie

    • Tuin

    In de kamers

    • Terras
    • Koffie- en theefaciliteiten

    In de badkamer

    • Wasmachine

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan

    Huisdieren

    • Huisdieren toegestaan

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 23:59
    Uitchecken: tot 10:00
    Veelgestelde vragen
    • Waar is Marvel 2Bd Apartment In Modern Villa With Cozy Terrace gelegen?
      Marvel 2Bd Apartment In Modern Villa With Cozy Terrace is in de wijk Prague 13 van Praag gesitueerd, op 7 km afstand van het Klooster van Strahov.
    • Welke attracties liggen er in de buurt van Marvel 2Bd Apartment In Modern Villa With Cozy Terrace?
      Populaire plekken in de buurt van Marvel 2Bd Apartment In Modern Villa With Cozy Terrace zijn onder andere het Spoorwegmuseum, het Klooster van Strahov, de Petřínheuvel.
    • Hoeveel kost het om bij Marvel 2Bd Apartment In Modern Villa With Cozy Terrace te verblijven?
      Een overnachting in Marvel 2Bd Apartment In Modern Villa With Cozy Terrace kost €112.
    • Is het toegestaan om met huisdieren te verblijven in Marvel 2Bd Apartment In Modern Villa With Cozy Terrace?
      Marvel 2Bd Apartment In Modern Villa With Cozy Terrace is zeker huisdiervriendelijk.
    • Is er een keuken in Marvel 2Bd Apartment In Modern Villa With Cozy Terrace?
      Bij Marvel 2Bd Apartment In Modern Villa With Cozy Terrace kunnen gasten gebruik maken van een complete keuken uitgerust met koffie- en theefaciliteiten, een koelkast, een oven.
    • Wat is de afmeting van Marvel 2Bd Apartment In Modern Villa With Cozy Terrace?
      Marvel 2Bd Apartment In Modern Villa With Cozy Terrace meet 100 m².

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Luchthaven Václav Havel Praag
    14 km

    Treinstations

    Praha - Smíchov
    8 km

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Marvel 2Bd Apartment In Modern Villa With Cozy Terrace Praag

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten